HAKKIMIZDA

 

      İlk Göz Ağrımız EFE TONER

 

     Sektöre 2015 yılında kartuş ve toner dolumu yaparak başladık. Aile firması olarak kurduğumuz EFE TONER , kısa zamanda bölgemizde sıkça arananlar arasında yerini aldı. tam 1 yıl sonra yani 2016 yılında ise ilk ithalatımızı gerçekleştirerek gelecek yıllardaki yerimizi sağlamlaştırmayı hedefledik.

 

 

 

     Sektörde Lider; www.efetoner.com

 

    İthalata başladığımız yılın hemen ardından 2017 yılında  www.efetoner.com. yi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başardık.

 

 

     Sitemizde  "Kaliteli Hizmet" prensibi ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

      Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2016 yılında büyük uğraş ve emeklerle "EFE TONER sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.

 

 

     Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.    

     Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve  çalışacağız.

 

 

     Yıllar içinde büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

Genel Müdür

Levent Keskin